Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#117023
Denny

    Morgen pondělní,
    ehm tak nám v noci trochen nasněžilo 🙂
    Víkendík byl docela pohodovej, procházkovali jsme a odpočívali.
    V sobotu jsem cestou na „naší“ sukromou rozhlednu potkaly v bukovém
    lese lišku, dívala se na nás, co tam jako tak brzy děláme.
    Srnky potkáváme denně.
    Na letošek plánuju rekonstrukci koupelny, páč je šílená, ale hlavně začínají
    mi opravdu dost velké problémy i s druhým kolenem, takže se z vany sotva vydrápu, musím si nechat udělat sprcháč.
    Máme samo umakart, chtěla bych obklady dát jen na něj, pár lidí to takhle má,
    nechci úplně bourat jádro…ikdyž uvidím, jaký názor má na to známý, kterej by to udělal, hodně záleží na cenové relaci samozřejmě.
    Než se to udělá, můžeme s Koníkovou bydlet u Željka.

    čajdo
    ten pták je dost špatně vidět, škoda, může mít ale v pařátech i králičí mimino, lasičku, cokoliv, na myš by mu stačila jedna noha.