Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
Mirka D.
jéé meruňkovej koláč! Pošli posli! 😀 třeba Žerdu vyšli, bé mít úkol, Ty si odpočineš, já dostanu koláč – geniální řešení 😀
jak toto chytil?od jiné kočky?
je to virový, takže asi jo, od jiný kočky
Maya
díky za radu s tím nosíkem, dám paní vědět. Musíme se zesynchronizovat, aby mu mohla kapat 3x denně a nebyl blokovanej u nás. Včera měl ty oči hrozný, hele. Je normální, že je každý oko jiný? Podíval se na mě a jednu duhovku staženou, druhou roztaženou, oči šmajdavý…. 🙁 . Pupík malej i si vlezl do toho svýho domečku, kam nechodí, že jo. Spal s námi doma, celou noc. Paní říkala, že ho má právě taky te´d doma zavřenýho. Tak si musíme domluvit, kde kdy bude. kocour teda, ne paní.
No tak uvidíme, snad to ohařiska nechytnou, ale on se zrovna včera s Tali čumákoval.