Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :) Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :) 4.3.2021 v 21:55 #116939 Maya Petrs01 ale to je umění teda 😀 ale zkoušet to nebudu, naštěstí nemám konvičku 😀