Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
3.3.2021 v 11:24
#116760
jinak co se tyka respiratoru, osobne myslim, ze venku meli nechat to co bylo a dusledne trvat na noseni uvnitr, urcite by to dodrzovalo vic lidi nez toto vsude venku, to se na to dost lidi vykvajzne uplne, akorat ucej lidi nedodrzovat narizeni, myslim, ze moc lidi, kteri jsou nekde sami venku, to dodrzovat nebude