Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
Maya
jo tady určitě 😀 😀 😀 hovořila jsem se svým soukromým psychoterapeutem! Jmenuje se Ondrášek a je táááklenc malinkej 😀 😀 a hovořili jsme spolu zcela seriózně po telefénu, až mi nabídnul, že mě sveze po skluzafce, ešivá chci 😀 jasně, že jsem jela! nejsem blbá, ne? Dobře to svištělo 😀 😀 Dycinky mi nahlásil, že už deme po žřebiku, sme hoře a pak jsme jeli dolů. Taky mi řekl, že by se mu hodilo, kdyby zůstal takhle malinkej, že se mu to moc líbí. A když jsem ho pochválila,jak mocinky moc je šikovnej, že mi maminka vyprávěla, jak se umí sám obléct pravil: Umim, dyš ci, dyš neci, neumim“ 😀 tomu rozumím, to jsem mu schválila jako výborno stratégii 😀
Já moc nechápu, že kytku si můžeš koupit v květinářství, ale věnec u krematoria, natož náhrobek nikoliv. Předpokládám tedy, že kamenictví ještě panu premiérovi asi žádný nepatří.