Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
1.3.2021 v 14:01
#116662
cernejcaj
tak me se libi, jen bych byla rada, kdyby i ta umelotina ten zachodi vycistila 😀
jsem to zkusila a vejde se mi tam i ta stara, tak si necham poslat novy a kdyby bylo nejhur, stetku vymenim do noveho spodku