Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
1.3.2021 v 13:09
#116658
ses vyjimka s rymou, jinak to letos skoro nikdo nemel
já jí mám taky a školou nám prošla úplně normálně (teda, přemýšlím, jestli se pro jistotu nedám otestovat)