Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#116658
kachna

    ses vyjimka s rymou, jinak to letos skoro nikdo nemel

    já jí mám taky a školou nám prošla úplně normálně (teda, přemýšlím, jestli se pro jistotu nedám otestovat)