Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#116657
cernej caj

    MirkaD
    At je brzo lip.

    Ja vyjimecnr fotim sebe a lidi fotim docela dost. Jenze 1) z vyletu mam treba 100 fotek a na to nikdo neni zvedavej se diva, tak udelam vyber 30 napr
    2) pokud jich vyberu par, zajima te vic detail mechu a vyhlidka nebo cizi clovek jak pije caj?
    3) me by taky sralo kdyby me nekdo vystavoval verejne na interentu