Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
1.3.2021 v 13:02
#116657
MirkaD
At je brzo lip.
Ja vyjimecnr fotim sebe a lidi fotim docela dost. Jenze 1) z vyletu mam treba 100 fotek a na to nikdo neni zvedavej se diva, tak udelam vyber 30 napr
2) pokud jich vyberu par, zajima te vic detail mechu a vyhlidka nebo cizi clovek jak pije caj?
3) me by taky sralo kdyby me nekdo vystavoval verejne na interentu