Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
26.2.2021 v 22:19
#116604
Mirko, klid, ted probiha tiskovka a teprv nam to predstavujou, co bude.
Ucho, ryma – to nezni uplne fajn, mozna lepsi zustat doma a vzit si tu nemocenskou? Test vam asi nikdo nedelal, kor kdyz je kolegyne v karantene…