Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
26.2.2021 v 15:35
#116590
cernejcaj
zatim to neni schvaleny, ale prej nejpravdepobonejsi navrh, měli by to schvalit dneska s platnosti od pondeli, tak snad se dohodout, vice info bude asi az vecer