Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
26.2.2021 v 14:29
#116585
hm, tak prej na vychazky nejspis ne okres, ale katastr, vy nekdo vite, kudyma presne vede vas katastr? 😀
my teda mame docela velkej, ale az do lesa asi ne
cernejcaj
do prace muzes kamkoliv, ale psali ze bude potreba nejakej papir, ze tam nutne musis a o vikendu to asi neukecas, no nevim
ja to mam nejen do jinyho okresu, ale i do jinyho kraje
uvidime co vymyslej