Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#116585
Maya

    hm, tak prej na vychazky nejspis ne okres, ale katastr, vy nekdo vite, kudyma presne vede vas katastr? 😀
    my teda mame docela velkej, ale az do lesa asi ne
    cernejcaj
    do prace muzes kamkoliv, ale psali ze bude potreba nejakej papir, ze tam nutne musis a o vikendu to asi neukecas, no nevim
    ja to mam nejen do jinyho okresu, ale i do jinyho kraje
    uvidime co vymyslej