Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
25.2.2021 v 12:03
#116558
Denny
A nemuze to zaplatit urad? Jako to vyvolani atd a ty dostanes jen nejakou odmenu za praci a tak ze ktere bys uz jic neplatila?