Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :) Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :) 24.2.2021 v 19:33 #116538 kachna MirkaD wrote: -no jinak budu asu zhruba za měsíc bez práce, za měsíc? A co výpovědní lhůta?