Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :) Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :) 24.2.2021 v 18:44 #116533 cernej caj jinak me fakt serou, zase to bude tak ze do prace jo ale na vylet ne… pac na jare se nesmelo mimo praci ani ven