Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :) Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :) 24.2.2021 v 14:12 #116524 Maya PetraK byste se tam asi museli nastehovat ale fakt nevim co planujou ale i na jare se na chaty mohlo ne?