Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#116469
Denny

    PetraK
    m ten odkaz na vaše vodovody a kanalizace?
    ABYS BYLA JEŠTĚ CHYTŘEJŠÍ NEŽ JSEŠ VOEEE 😀

    Maya
    akvárko 2 litry podle mě není akvárko, to je lahev na rostliny…
    Co se týče substrátu, na FB ve skupině Akvárium bez techniky dávají
    substrát pro vodní rostliny https://www.zafido-eshop.cz/AGRO-substrat-pro-vodni-rostliny-20-l-d909.htm?gclid=Cj0KCQiA7NKBBhDBARIsAHbXCB5bbrVw0FmEhllj4qadEr1SNcoaaFM1PQTY03kGNnzTBpLW8E7PWvYaAusBEALw_wcB
    na to říční písek 2-4mm
    je potřeba to pár dní nechat klesnout, ten písek je tam jen proto, aby se ta voda nekalila, rostlinky jen nenáročné, ty náročnější potřebují CO2
    Mrkni do skupiny, jsou tam krásná „akvárka“ i bez zvířátek.
    Důležití jsou ale šnci, kteří ti udržují rostliny zdravé.