Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
18.2.2021 v 11:27
#116323
Petrs01
Hm na hrane mozna muzes mit spis neco z obou nebo i vic predchozi…
Taky se rika ze zmenpu postaveni planet mame 13 znameji a ne 12 a teda se charakteristiky muzou lisit