Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
17.2.2021 v 14:25
#116279
a nebo proste by mi mozna stacilo toto, 7l
https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvarijni-sety/easytank-cascade-led-7-litru-cerna