Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

kachna

Ruštááááájn,
zpětně vše nej Denyky

Add. testování dětí
1. je to docela vopruz + se musim (teď) někam dostavit s dítětem a tam čekat. Jako dámy, čekaly jste někdy v zimě venku s dítětem??? Je to neskonalej opruz. Libiš myslím nemá antigenní testy
2. takový odběr u LUcinky by asi byl celkem zážitek
POkud budou odběry ve škole/na doma, nemám s tím nejmenší problém.

ale beru ten prijem jako prumer a nerikam, ze by to ti lidi neprezili, jen proste pro spoustu lidi jsou blizsi ty prachy nez nejak vir a karantena

NO a taky už to trvá rok. Třeba byli 3-6 na OČR (to třeba byl Michal, páč jinak by firma klekla a koho mohli, toho uklidili jinam, než na 60%) – měsíční ztráta cca 8 tisíc. Mně padly šablony (přivýdělek) – 20 000, odměny 0 (změna financování škol), odměny u Michala 0 (no, logicky, pokud si firma vydělává rozvozem jídla do škol), k tomu třeba přidej nemocnou babičku.
Kdyby mi k tomu někdo tvrdil, že mám mít rezervy a naklusat do karantény, asi bych mu šlápla na malíček.
40t na rodinu je sakra málo (málo je i 50). Nestěžuju si, bereme nutnost uživit děti jako svojí zodpovědnost, jen podotýkám, že každej zásah do rozpočtu bolí, zejména, když jsou na tebe navázaný další závislé osoby.