Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#116172
Maya

    PetraK
    u nas ani u prace, kdyz jdu od tramvaje nebo do penny, obyvkle nepotkam ani nohu a to jsou pravda panelaky hned na druhy strane ulice, cely zahradni mesto 😀
    ted jsem volala na ortopedii, jdu pristi patek, v Bn do nemocnice, tahat se kvuli tomu extra do Prahy, to fakt ne