Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Cooo to jako včéra mělo bejt? Mi to vokazovalo, že se tady nic neděje 😮 , že poslední příspěvek byl odpolko a tak jsem si říkala, že se fšicí flákáme. Teda já ne, já se neflákala, já loudovala hromadu fotek ke článkům z víkendu. A jsouuu krásný. Teda taklenc jako ………..mně se líběj 😀 , tak ešivá vám nebudou, tak pšššt, nechte si to pro sebe 😀

Jo a helejte dneska ráno jsem měla radost! Minulej víkend, jak jsem psala, že jsem potkala ty dva mlaďase, co u nás nově bydlej, a byli bez roušek a já jsem je upozornila na tu skutečnost, že tady taky bydlej starý lidi, který kvůli nim můžou klidně umřít, páč do toho vejtahu, na rozdíl ode mne musej, tak ………..dneska vyšli z výtahu a měli roušky! Tooo je hezký. Tak jsem jim poděkovala.

Maya
mezi vrsovickejma cinzakama po ranu moc lidi nepotkas, tam nebyla ani noha
jinak co jsem videla, pulka lidi nema rousku uz ani na zastavkach

jo to je fakt – no já to spíš myslela kvůli Tobě samotný

ted jeste s modrinou, vypada ta haxna moc pekne
ty vado, co to může bejt?????? Moc držím palce, ať se přijde na to co to je a ať se to dá brzo do pořádku. Ještě že máš homeoffice a můžeš dělat hlavně z domova.

jáá huž na čtení nemám čas 🙁

Fifi
Njn, je to palka tady za popelnici. Ale co nadelas? Nic.

ale je to divný – vždyť vyhlásili letos limit na osobu/rok, nebo ne? U nás jsme taky teda zaplatili o něco víc za rok a nepochopila jsem, jak mi to vysvětlovala, ale to je o dvě stovky, tohle je o tisíce!

ziminka byla určo větší,souhlasím, dneska huž je teplo.

Nezably Koneva hnaty a pupik?
vižlu? 😀 😀 😀 dyk to se nezastaví. Rumouš je taky ščastliv a má ten holej pupek furt ve sněhu.

Mirka D.
jsem to vytunila i o Bettynu,na konci vycházky-
na dvoře-přetahuju se Žerykem,házím činku Dafi a do toho dělám s Betty

šííkovná, další vytunění je, když se podaří dva čokle mít na jednom přetahovadlu, to je pak pohodička, to můžeš i tou druhou rukou popíjet prosecco 😀 ale nesmíš mít moc plnou sklenici a občas tě dost odtáhnout, když jsou velcí jak ohaři. A nebo to občas bolí, když máš krátký přetahovadlo a to hovado flekatý překousne. Žeriště musí bejt rád, když ho to bavčí.

tu fotku myslím tu, jak je Dafule a Žerďule u toho položenýho stromu č. 27, ta se dobře hodí. A použít pak můžeš i tu jak spolu běží po cestě.

co víc si přát?
nic už

svatá pravda, to je fajn, když si to takhle seden 🙂

Vojta Dyk má překrásnou písničku s Táničkou,akorát je to anglicky,musím k tomu najít překlad…
tady si to najdi Šmudlo
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/vojtech-dyk-34392
🙂

tak snad to vyjde,akorát bručí,že tam nebudou moc velký peníze…
tak jsem ho ukecávala k nám do obchodu,ale prý by to nedal ze zádama+se nehce dohadovat ze zákazníkama…

hele mám já tohle komentovat? 😀

když to tak s holky s těma kočkama čtu, tak můžu být ráda, že je Moures takovej sekáč a sám ty ohaře miluje a všechno si to sedlo takhle dobře. Páč bejt smutná z toho, že kočka je neščastná, nebo vodejde…. to by se mi nechtělo. Jo když se sejde jemná povaha a blázen, to moc dohromady nejde. Měla by si ho Noriska vychovat.

• Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 3 dny uživatelem PetraK.