Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

To byla supr pididovolená. Užila jsem si sníh a mráz a výlet a procházky a taky to, že mě ve čtvrtek přiběhl přivítou Mousísek! Pupik jeden. Pak ho sháněla panička, ešivá nejni náhodou u nás, že ho měli doma, v úterý ho pustila vyčůrat a už se nevrátil, tak měly s babičkou strach, jestli ho nevzalo auto, nebo nezmrznul. Tak jsem jim ho donesla, že je v pařátku.aaa nechtěl nevděčník jeden. Enemže jsem ráda, že si pro něj došla, protože chci, aby ho tam měla a brala ho přes týden domů, protože jsem ráda, že má zázemí.

Dennyky já huž Ti přát nebudu, to nemá cenu, stejně si to nebudeš pamatovat, nebo si budeš myslet, že jsem ti přála v loni a nebo, že jsem přála napůl a napůl ne a nebo že sem u toho jedla cukr, nebo tak něco, takže prostě nic 😀 😀
A jak psala Mirka – šécko poctatný máš, tak hlavně, ať se Tě to drží, stejně jako zdrví a štěstí.

Fifijová
To je Rumicek? Hosicek uz nejak sedivi, jaky ma okulary prosedly. Pekne snehu tam mate, co Moures, spokojenej v teplicku?
jojo to je můj sněžnej Rumíček 🙂 bylo krásně, opravdu jak na horách, u nás v údolí asi o tři stupně míň jak v městečku nad námi. Sníh a mráz fšade, kam se podíváš. 🙂 fotek mám neúrekom.

Moures spokojen v teplíčku, chodí se vyhřívat na pozorovatelnu a večer ho vždycky poctivě nosím k nim domů, protože oni ho berou přes týden dovnitř, tak by bylo blbý, si ho tam syslit, ale je pravda, že nechce jít teda.

ze mi notasek odchazi asi do vecnych lovist.
ajajaj, tak ať vydrží co nejdýl – oba, jak noťas, tak pan opravář.

Vyvoz 1x za mesic
1x za měsíc? za tyhle peníze?

Venku uz kosa mnohem mensi,
😀 😀 tak dneska mínus 14, tak Ti nevim, holka

černý čaj
ja su na cerny listine tim ze sem se narodila
houbeles, to tak nesmíš říkat, musíš říkat právě opak.
Krásný fotos a hele víš že tu prostřední máme tematicky stejnou? V pátek jsem si taky cvakla bukový listí 😀
ukážu až budu doma.

to s tím rozpisem, to máte fakt dobrý, jak říká Maya, u nás taky nic nechodí takovýho- nebo o tom zatím nic nevím.

tý jofka, to je krásná Ferratofotka! Jak jí vlajou ty chlupy a jak koketně kouká 😀

Maya
pěkný bundy a vesty i se psem a jménem

neeeech tehóó!!

MirkaD

bych mu taky vytiskla….ale ne životopis…
tvl, jak říkaly holky, odejde z práce a utrácí? No asi bych ho už měla v koberci.
aaaale!! Krásný fotky jsi poslala!! A jak Žerda maká s přetahováním a Dafulkáá, jka krásně nosí činku. A máš tam taky jednu, která je přímo supr na příští vánoční přání, víš kterou?

jak to děláš,že fotíš tak hezky v pohybu?
to já ne, to mobil, ale musí být krásně a jasno, jinak to neumí 😀 hážu jim sníh a nebo aportík a fotím je u toho na sekvenci a vono něco vyjde, zbytek se vyhodí 😀 . ale je teda vosyp to pak probírat to hafo fotek a třídit co vyhodit a co nechat. a to nejsem profík.

Chovejte se tak,
jak se chcete cítit
a brzy se budete cítit tak,
jak se chováte.

se bojim, ešivá todle nejni v jejím případku trochek nebezpečný 😀 😀 😀