Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
12.2.2021 v 22:54
#115925
MirkaD
třeba počítá, že bude tisknout jeden životopis za druhým? 😀
jinak kdo máte t-mobile, nevím, jestli to má každý, ale dneska jsem zjistla, že v apce se nabízí každý měsíc 3GB zdarma, tak se koukněte