Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#115923
MirkaD

    holky to je takovej blb,fakt jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a hádejte 3krát kdo
    to neuhodnete
    nápúvěda-není to nikdo z práce…..
    bože můj za co,já su táááááák vytočená
    v práci je nás o jdnu mín-jedna paní dnes skončila,a to měla být s náma na směně….
    hodně zákazníků,takže fofry,debata s vedoucím o práci…jestli třeba nepudu i já…
    dojedu dom,du chvílu ze psama,pak do vany,Martin sedí na terase,a u PC tiskárna…
    ježíš k čemu mi potřebujem tiskárnu?nevíte někdo jako?