Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#115898
Denny

    Morgen pátečééék
    a stračena Denyky co? Zaspala do práce, přišla před 7.
    Kdybych aspoň pařila, tak dobrý..ALE. No nic no.
    Sice jsem slyšela dveře u sousedů, ale říkám si hmmm tak asik se vrátil soused z noční z pekárny. A prd velebnosti, to šla jeho žena huš do práseee (pracuje u nás na dílně) tak nic no, příští týden tadyk budu moset být déle.

    Hlásím se do klubu postižené nohy, včera bolelo chodidlo jak sviň a nad prstíkama noha nateklá. Dnes jsem se dívala, jak už mě to dlouho trápí
    (s přestávkama asik od září) 9.3. další termín u ortoprda, toš jsem zvědaf.

    Vypadá to dnes na krásný den, leze puntíkos.

    Jsem zvědavá, co v neděli vymyslej soudruzi v NDR, jestli úpá uzavřou hranice tak tadyk bude mít hodně lidí problémy..