Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
10.2.2021 v 22:19
#115833
MirkaD
tak snad to Martinovi vyjde
u nás taky chodníky nejsou, ale trochu větší provoz je jen v létě a to zas nejsou závěje, tak je to jedno 😀