Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#115833
Maya

    MirkaD
    tak snad to Martinovi vyjde
    u nás taky chodníky nejsou, ale trochu větší provoz je jen v létě a to zas nejsou závěje, tak je to jedno 😀