Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#115775
Denny

    Morgen středeční,
    auuu jak mi nikdy nevadilo to vstávání tak mi teda poslední dobou vadí.
    Takže do práse na půl 7. Venku trochen kosa cca -15
    A o půlnoci jsem měla ještě voči jak baterky.
    Koněf taky docela dlouho zlobila s hračkou.
    Byly jsme se poprvé podívat na marůdka, zbalila tam kachnu, kterou
    tam před víc než měsícem nechala tak si jí potřebovala nutně žužlat
    a hlavně si s ní pískat pozdě večer.Auuu

    Maya
    jeee to je super foto, já myslím, že by totok byla lehká hádanka.