Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
SNĚHU KAM SE PODIVÁŠ, TAK TO MÁ BYT, TAK SE MI TO VELELIBY 😀 /to nejni hrupka, to je názef města, omlouvám se za debilitu, ale od 3/4 na tři jsem prosím nespala, tak mozek néni. V poledne už budu psát býlý!

Sme si fčéra s čoklema dali medvědí bitvu. Pěkně sem seděla na gauči a mlátila je medvědem po hlavě 😀 😀 , pak mě voni tahali do fšech světovejch stran, ale neroztrhli. Před tim sem stihla výborně zamáchat hadrama a rozsvítit milijoun svíček, tak jsme to měli doma hezký. Než sme teda začli mlátit těma medvědama, to je pravda. Páč Tali pak roztrhla vosla, protože sama je vosel a zasněžili sme zadní pokoj, můžem to nazvat zimní dekorací, ale to nám asi nikdo neuvěří.
Pak sem šla koukat na televízi a ztratil se mi pejsek. Ten zrzavej. Našel se na gauči, protože zvostalo do zadního pokoje otevřeno. Flekatej pejsek podal stížnost, že zrzavej může a flekatej tam nejni, tak jsem flekatýho vyzvala, ať si de taky svalit pupek na gauč. A to vám byla najednou výborná poslušnost. Taklenc neposlouchaj ani ÍPO psi 😀

a ty v noci jako normálně spíš, jo?
😀 😀 seš kopyto 😀

Dennyky
Jsem večer nemohla spát,
tak dostali sušenou kopřivu,

to jako pomáhá na nespavost? škoda že teda mám jen tu sušenou kopřivu a ne krevetle, to bych pak jako teda usnula?

Mirka D.
nejsi blbá, já blbě píšu
takže-tu hračku mám mít na provázku proč? Prvotně proto, že můžeš pohodlně jít a s mrňousem se přetahovat a nebo zároveň se přetahovat, to stačí s ním cukat a nevšímat si ho a věnovat se Dafuli na pařezu. No a potom, v tý druhý fázi, že s ním na tom provázku můžeš dobře manipulovat. Já bych ho hrozně moc učila takový to přetahujjem-pusť-soustřeďuj se a na povel vezmi a přetahujem. zase puśť-soustřeďuj se, seď, ovládej se a na povel vezmi. Ten pes to jede v takovým příšerným módu všechno, učila bych ho, aby se ovládal. Já vím, že to máš těžký no. ale zkusila bych je požádat všechny, aby ti dali nějakej čas proto, abys s ním mohla pracovat. Tyhle cvíčka na ovládačky dají psu i záhul a je pak unavenej psychicky.

ě v této době taky moc dobře nedělá
jo, to věřím, děfče, to věřím. 🙁 a to chodí k obvodnímu co?

Fifi
gratulíruju k dokonalý procházce, to je supr, když je takhle krásně, co? připomněla jsi mi zimu, kdy bylo Ešátorovi rok a čtvrt, už byl velikej pán a v březnu napadlo habakůk sněhu, nafoukalo to fšade do rigólů a my v polích našli pjoumatiku. Hodili jsme mu to do tý závěje, nejdřív zmizla pjoumatika a pak Ešus, kterej tam džampnul a zmizel taky 😀 😀
Tak doufám, že se šef v botě trochu podá, tohle dokáže potrápit. Můžeš zkusit to uvnitř namazat indulonou.

Fifi doporučovala Šarlatána /na kterýho se doufám taky někdy podívám, až to budou dávat v tydlevízi, protože je mi jasný, že to je supr film a Ivana Trojana mám ráda/ a já doporučím- kdo máte červený tlačítko na tydlevízi a neviděl jste film Můj strýček Archimedes, dávali včera večír na ČT, tak se na to podívejte, je to skvělý. Ondra Vetchý a Mirek Donutil jsou výborný.