Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

MirkaD

tak včera odpo-protože ráno v práci málo uákazníků-kvůli sněhu+před tím taky mín,než mělo být,stáhly nám tento týden lidi,což znamená,že tam kde měly být 4 jsou 3,tam,kde měly být 3 jsou 2 jak včera na odpokolega jako několik dalších v tomto týdnu dostal dovču,a tak jsme byly 2 na směně+zástupce-kolegyně na hlavní kase,já na druhé-takže kasa a lítat vybalovat-v pondělí toho chodí hodně+se toho hodně nevleze-takže v obchodě dáte na bok x krabic,který zase dáváte na palety ve skladu-jako půl palety s olejama-oleje bedna po 15-15kg…,
no takže do práce jsem si vzala elastáky navíc,kdyby mě byla zima,a za 10 minut jsem byla durch mookrá,v tom zbytek dne-převlíkat moc nebylo do čeho,to bych stejně musela po chvíli zas,jen jsem si večer vzala ty náhradní elastáky,takže vybalovat,kasa,+k večer vyhodit x prázdných krabic z obchodu+polisovat,vzadu koše,uklidit regály s pečivem,zamést a mopem to vzít podél regálů+vzadu,kolegyně večer uklízele strojem,kterej se po deváté večer vybil,takže je kousek obchodu vzít mopem…
no super to bylo-nemůžu spát,jsem spala asi 4 hodiny,ještě,že nejdu do práce,záda mě bolí-mezi lopatka,a,bedrní páteř-z toho tahání těch beden,zápěstí,stehna….
no prostě pěkná odpolední….kdybych měla odejít kvůli zdraví,nejsu tam dááááááááááááááávno….
no,to jen tak na okraj,že někteří jedinci chcou odejít z práce jednak kvůli zádům,a jednak jim ta práce nejde-nemusím asi jmenovat?
takže prostě druhá hezká zpráva dne—dovršilo to nablitý v pyžamu…
+hnusný sny
ale tak,hlavně,že jsme zdraví,ehm,krom toho se musím objednat k mudr,aby měl dal prášečky,ppo kterých strašně stloustnu,budu kulatá,a nahatá,protože na nový hadry mít už fakt nebudu….
včera jsem pposlouchala hodinu vykládání Sandry Pogodové-ezoterický,a ta byla áááák ščastná,že jsem si říkala,že to nemá chybu-kdyby někdoDenny?chtěl poslouchat hodinu ščastnýho člověka,kterej vykládal o tom,jak mu jakási terapie bylinou dost změnila život-jakási ruskí rostlina neznámá,jak si pak vyčistila 3 čakru,vztah z matkou si zlepšila+k okolí a tak-ak doporučuju-ale je to hodně ezoterický teda-já na tyto věci jsu-ale toto bylo drsný teda-jinak si asi koupím od ní knížku hod se do pogody-měla by to být prý dost prča a humoristických knížek není nikdy dost