Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#115640
PetraK

    no za chvili budes jist

    sem se bála, že bude jíst ty rybičky 😀

    U nás žádný vítr nejni. Blizárda jsem si užila v sobotu

    Fifi
    Dostat se do auta byla bojovka, primrdly dvere. P
    nám v neděli taky. Mále jsem se musela zapřít nohou, abych to otevřela 😀