Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

MirkaD

tak u nás dnes trochu posněženo,a fest vichr,šli jsme ráno ze psama k lípě,tam teda do kopce fučák,pak do lesa k obrázku,pak kolečko směr Nevojická vyhlídka,a zpět,Dafi běhala od pařezu k pařezu,Žeryk s klackem,když jsme šli po cestičce k hájence-pod ní cesta podél pole lípa/hájenka-tak od hájenky halasný přivolávání psa-Dafi u mě,tak jsem ji fikla na vodítko,Žeryk za Martinem s klackem s hrál-teda Martin šel,a za ním Žeryk s klackem,tak ke mě dolítl krátkosrsták po kolena,evidentně ščeně,že si čuchne k Dafině,ta hysterák-řev,jak kdyby ji vraždil,já čapla psa jednou rukou za postroj a držela,druhou rukou držela v dřepu Dafi,a nějak jsem naivně od stojícího čučícího Martina předpokládala,že čapne Žeryka,Martin stál a nic,až se přřitil Žeryk k psovi,kterýho si ode mě bral páneček,s omluvou,že je štěně a nic nedělá,do toho furt ječela Dafi,tak Žeryk začal vrčet,štěkat na psa-na moje 4 vzteklý RIKU KE MĚ KONEČNĚ REAGOVAL TAK,ŽE TO OTOČIL SMĚR KE MĚ-DO ŠTĚNĚTĚ ŘVAL Z METRU,A VALIL SI TO ZPĚT PRO KLACEK,TAK JSEM MU JAKSI RYCHLE VYSVĚTLILA,CO JE KE MĚ,A OBA NA VODÍTKU U NOHY Z LESA A OD HÁJENKY PO KLOUZAČCE DOM-uf,to byla fajn vycházka…
no,doma vylezo z Martina,že neviděl co má dělat….sem myslela,že vylítnu s kůže
vzhledem k tomu,že jsme se v lese párkrát chytly na téma-proč uvazuju Žeryka,at se proběhne?!
-když totiž Žeryk s tím klackem blbne tak,že začne vyštěkávat,tak ho dám na vodítko,nebo,když se zastavuje,a ožírá si klacek, a já se párkrát ohlídnu s povelem-běž dopředu,tak ho dám na vodítko s z opakuju-běždopředu,nebo jde kus cesty na vodítku
no,nic tak jsem doma naznala,že když mi Martin ze psama na vycházce nepomáhá
tak od ted Žeryk s náhubkem furt a všude-ne kvůli rvaní-on se nerve,myslím se za 9 let neporval,a kdyby Dafi neječela,tak si nevšimne,že tam nějakej pes je,a poté,co pes odcházel,tak si šel v klidu pro klacek-úplně jako-jo ke mě-jasný,ale napřed musím pro klacek,pak dojdu….
no bomba prostě
jasně taky moje chyba,neměla jsem se spolíhat na Martina,na to,že jsme tam 2,že mi pomůže
když su sama,oči mám i vzadu,furt se i dozadu otáčím,a zas úplně furt nemmám oba psi puštěný-když si nejsu juistá tak jsou na vodítku oba,nebo aspon Dafi-u Žeryka vím,že když potkám psa,tak stuhne,zastaví se,já ho mezitím přivolám,nebo dojdu k němu přinu-on stejně daleko nechodí
takhle jsem naivně myslela-já mám Dafču,Martin čapne Žeryka a prd…
no zkušenost pro příště
před chvíli jsme šli k lípě kousek a zpět-fučák +poprchá,venku nikdo,Žeryk náhubek,mrkla jsem před vrata-před vratama máme kostky,paj hned silnice-chodníky nět a kousek k točně busu-ktrá se posypává+silnice,kolem náměstíčka to nesypou…no tak to bude prča-naštěstí mám zítra na odpo,tak to snad nějak bude už ošéfovaný
po vycházce jsem zalezla do vany-pak postel a koledy+pak tv
Martin peče sekanou