Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :) Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :) 6.2.2021 v 17:25 #115458 cernej caj kachna diky 🙂 maya tak klasika je klasika, na dve babovky za rok ale nema smysl 😀 mama i babicka ale meli… dneska prselo, padaly kroupy aj snezilo tak venku nikdo moc nebyl:D Attachments: