Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
5.2.2021 v 19:33
#115448
1) dóóóbře ti hrabe!
nene, jako obětavá matka pouze vymýšlím dětem diktáty!
Viděl jsem jednou hlemýždě, co vlezl ženě na hýždě. Ta žena zrovna sedala si, zbyla z něj jenom placka asi.