Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

MirkaD

uf tak jsem dnes jedné staré paní řekla babo-ble,ted se fakt stydím:-((((((
jenže,je to paní naproti nám,a svýho psa-fenu bílýho špice venčí tak,že otevře vrata a fena si běhá po náměstíčku,no
a ted večer sem vylezla z vrat,že půjdu ze psy kousek ven
a před vratama-metr od nich ta fena ne volno-ona se asi nerve,lépe řečeno,když nás bvidí tak k nám běží a vyštěkává-Martin na ni už párkrát volal at má fenu na vodítku,no nic
a jak před těma vratama čučím na toho špice-kousek ode mě-paní taky před vratama na silnici,tak jsem zatáhla za vodítka,s Dafi jsem teda flákla nechtě o vrata,a se slovy babo!sem zajela fakt vztekle za vrata-neměla jsem sílu korigovat mí psi těsně před vratama,před fenou na volno na začátku venčení-to by Dafi asi vystartovala-no paní přes vrata jen,že ji taky může mít na vodítku-a já-no to bybylo fakt fajn….
a zapadla jsem do tmy na zahradu na chvílu,výsledek je,že ted dumám,jestli se jí mám jít zítra omluvit,nebo co jako?
na druhé straně,vylízat ven,s čoklama za adkem,ve vratech klíč,at můžu rychle zalézt,hlavně ráno/v noci,kdyby byl někde pes na volno,to je taky super…
dnes jsem v práci skončila brzo o hodku,si ju teda musím maddělat,takže sem dojela dom,vzala psiska,šla s něma nakonec dědiny a zpět-s tím že naproti zastávce milerádě pouští fenu ovčáka z garáže a sami sou v otevřené garáži,takže to je taky fajn,jednou jsem kvůli ní obcházela půl dědiny…než sem se odvážila dom…
no pak jsem využila toho,že doma není auto,tak jsem ve vjezdu psům zaházela činku,a dala obíhačky židle,a pak ještě k rybíčku,zaházet aport a dom…
tak měli větší vycházku s cvičením ve vjezdu,když nás chytil rychlospršák
a já pak odpadla
PetraK-chandru nezávidím,já ji pravidelně přežírám sladkým
-to co popisuješ-je normoš stravování většiny lidí+někdy i moje,bych si s tím hlavu nedělala
užij si volno a bezlidnost
Černejčaj-tak to vypadá,že jedna moje známá má alergii na lepek,tak zhubla 5kg,bolí ji břicho,a nervuje se,co bude jíst…si s ní užijem ještě-když má hlad,je protivná…
at si nepřišiješ prstíky
Denny-no tak fotka je boží-hipí pipí:D
video jsem si nepouštěla a tak novináři jsou šikovní no-a lidi bohužel ještě víc….za chvílu s toho bude,že vlci rozervali psa a půl dědiny k tomu…
co z toho udělají lidský řeči
jo gratuju k testu negativnímu
Fifi-at jsou studenti co nejdřív v pořádku!!!!