Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#115327
PetraK

    Mirka D.
    vždycky říkám,že jo i za všecky dobrý lidi-tak v tom byl taky zahrnutej:-)

    ajasně, páč von je sice Francézko tak trochu Željko, ale jinak dobrýý muž 😀 , vono taky…….kdo jinej by mohnul s Dennyky vydržet, že jo, dyk vona je blásen 😀