Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
3.2.2021 v 10:41
#115327
Mirka D.
vždycky říkám,že jo i za všecky dobrý lidi-tak v tom byl taky zahrnutej:-)
ajasně, páč von je sice Francézko tak trochu Željko, ale jinak dobrýý muž 😀 , vono taky…….kdo jinej by mohnul s Dennyky vydržet, že jo, dyk vona je blásen 😀