Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

MirkaD

tak včerejšek ranní-pečení+házení pečiva,pak kasa-od pondělního vybalování mám skříplej hrudník-zezadu i zepředu-cpala jsem plato plechovkových piv nahoru na regál+další těžký věci v pondělí,tak jsem včera přemýšlela,jestli nemám zápal plic,jak mě tam bolelo-ony ty propocený věci taky nic moc
no a dnes mě bolí takt ty svaly a jako skříplý,ble-dejchá se mi blbě
a to jsem odpo dojela dom,a jak máti Žerykovi neutírá ty nohy tak všude ultra bláto-mega kusy-na křesle,sedačce,pelechy,no já to tam nechala,šla si na 20minut zdřímnout,pak ze psama po dědině-k rybníčku a kus pak ještě směrem z dědiny,psi skoro furt na vodítku,já ry chlým tuhým krokem jak kachna-kolíbavě,
v práce jsem za sebou táhla jednu nohu…
dojdu dom,Martin hysterák,shádali jsme se jak koně,on dotáhl máti,at se na ten bordel podívá,at Žerykovi utřu nohy,at vidí,že vrčí normálně,že nám psi zničí nábytek,a mě je všecko, jedno,protože já sem to nekupovala,mě na tom nezáleží…no děs-vůbec se s ním nadalo mluvit
se mnou pak taky ne
přitom než přijel,tak jsem si říkala-špica,toto je fakt moc,ale budme rádi,že nám máti pouští psi čůrat,takže,nechci po ní aby Žeryka utírala-to sem jí i řekla,mezi 4 očima,měla jsem vymyšlený,že koupím ten tlustší ubrus igelitový,dá m ho na sedačkui+křesla,-tak jak mají u doktora ten tuhej igelit na lehátku,dám to tou hrubou stranou navrch,at jim to neklouže,jak přijdem dom sundám,ušetřím pračku-potahy na křesla sedačku mám ty flísový deky za 50 kaček-tenký,aby rychle schnuly a nezabraly tolik místa jak velká těžká deka-protože i tak dost peru-věci z práce sobě +Martinovi prracovní,+věci na doma,věci na ven,a ještě do práce,přitom jen moje věci v práci zaberou jednu pračku-triko s dlouhým,elastáky,firemní triko,mikina,oteplovačky,vesta,no a k tomu občas deky na zakrývání,+potahy+povlečení…bez sušičky zážitek
tak nám máti dotáhla obr tlustou deku a katalogy na přehozy-za několik tisíc-oni mají jeden na sedačce-za 3000 a přes sedačku stejně starou deku…
no já šla spát,pak mě Marti zbudil,at nakrmím psy-a šel spát on,a já vedle-to byl zase jednou hezkej večer po dlouhý době….
no a dnes volno-takže záda mě upadnou,paru,všude mega bláto,tak jsem to vzala dědinou k rybníčku,kus od něj podél výběhů a zpět,u rybníčku jsem dala nějaký přivolávačky+odležení ve stoje,chůzi u nohy a kolem rybníčku házení/hledání hračky-házení-to se mi hračka zastavila milimetr od hladiny-fuj-v dost blbým místě,málem tam Žeryk spadl za ní…to by byla prča….
no a ted jen vysát-ty pelechy a křesla,pověsit prádlo,uvařit a pak…pak si koupím nový záda někde….
PetraK-film v síti bych nedala,nesnáším filmy z koncentráků,týrání lidí,zvířat,znásilnění+ponižování lidí-u tatky v BK je to psycho-tam můžu tak akorát na chodbu a do výtahu-on se v tomto vyžívá,minule o těch otrocích-taky prima
v tomhle musí být super ten film o nabarveným ptáčeti
lidi děs-včera v práci chlap s ženskou-starší pár-baba roušku,chlap čelenku na puse-pod pusou-říkám mu,at si zakryje ústa-a on-hahahaha-já su daleko-stál u pásu !!!!říkám,že to myslím vážnně!!!!hlasem asi stejným jak když říkám psům-chceš pár facek?
to už bylo vidět,že zuřím a chlap-už taky vzteklej-že teda může odejít!
a já-no to bude vůbec nejlepší!!!!!
tak šel…
Černejčaj-rehabku závidím,závidím,velmi závidím,já musím dnes trochu cvičit…
-bože ppotřebuju hospodyni+kuchařku-značka-su zdechlá jak veš-tak na furt…
Ferinka je furt velekočka
Maya-bože v té ZOO-chudáci majitelé+chudáci zvířata a a neudělá s tím nikdo nic!!!
Denyky-tak hurá,hurá,3krát hurá!!!!!!
huž sem se chtěla za Františka pomodlit,ale vidím,že to zabralo i bez toho:D
jinak se modlím za všecky pravidelně a vždycky říkám,že jo i za všecky dobrý lidi-tak v tom byl taky zahrnutej:-)