Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Helejte, víte, že když si propíchnete blánu – tu plovací, co máte na ruce od palce k vokazováčku, a zabodnete si do toho idiotsky nůž, že to pekelně bolí? A že se vám pak blbě dělá úplně cokolif?? No tak pokud to nevíte, tak já už jo. Pr..le jako, ten nůž má ešče takovou blbou špičku, že mi to tam solidně pochroumal. Potřála jsem useknout zmrzlý škvarky, abych uďála čoklidům škvarkofky /s červenou řípou, prej sou moc dobrý, řikali ráno) a protože jsem jelit, tak mi to sjelo a probodla jsem si tu blánu na plování. Ešče, že nejsem vodnik, asi bych se utopila 😀

a taky jsem jelit, protože jsem zapomněla
černýmu čajovi napsat,

že Ferrata fakt snad nestárne 😮 na tý fotce prostě to vůbec nejni poznat. A je tam ešče taková pěkně ňuhňací

čajdo a šéfka by tě třeba nemohla vzít s sebou na lepší taky? Já takhle kdysi odešla se šéfkou, která odcházela a vyžádala si mě.

Ty jim chudakum nedas pokoj
je to vopačně, páč aby voni dali pokoj mě, musim je nejdřív zničit 😀

Mirko
už vim, která fotka je nej, tak skorem celá bílá hnedle za těma srnkama, tam chybí jen Popelka 🙂

Dennyky
gratuluju k vystavování!! to je paráda, to tam hnedle ponechej nějaký ty vizitky a to béš koukat, za chvíli skončíš v Lůvru. ne jako exponát teda 😀 , ale jako vystavovatelka 😀

čmeláky mi klidně na zahradě ubytuju, pokud se k nim dostaneš, co já vím, tak jsou vždycky už hned prvního ledna vyprodaný, už jsem to vzdala. Chtěla jsem kdysi jich víc obsadit na louce, ale koupit se to nepodařilo. I jsme to chtěli koupit panu náměstkovi jako dárek ke kulatejm narozeninám a nepodařilo se mi to ani, když jsem na to vlítla fakt toho prvního ledna.

to jsem zvědavá jak bude kočičák čubrnět na plyšáka
já taky. to jednou je takovej heboučkej plyšounek a to druhý nějakej ufoun velikosti myše s dloouhejma nohama. S tím se bude dobře řádit.