Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

MirkaD

milá děvčátka-upadnou mi záda,mozek,a nohy-takže ze mě bude puzzle,heč
ale měla jsem hezký víkend
v sobotu ráno-vycházka v blátě,v dešti-mírným a větru-k hájence-psi naštvaní a vytočení-u hájenky jsem to vzala do lesa-že se teda trochu projdu,když mám volno,aže v lese tak nefučí-tak lesem k lípě a zpět a v lese u hájenky párkrát zaházet hračku do listí-aby za á-psi museli hledat,za b-aby se proběhli,no a od hájenky dolů
takže ranní vycházka v hnusným počasí byla za náma,pak psi do sprchy-lavorek a tlapičky to tentokrát neřešil:D,učesat pořádně Dafíka-trimovacíma hrabičkama,hřebínkem,kartáčem,přistřihnout kousek náprsenku a ouška a tvářičky-at je vidět začátek psa-i když-dle fousů by se poznal:D
a chvilku se válet:-)
odpo vycházka k rybníčku s Martinem a podél výběhů tam a zpět+obíhačky stromů
a v neděli-slunko,mrazivo,nebláto,takže k hájence ráno,pak na Nevojickou vyhlídku-takže hezky lesem po rovince,pak zešup úvozem dolů k vyhlídce,pak lesem po rovince a serpentinama k lípě a dom-takže docela dlouhá vycházka,kde Žeryk lítal s klackama,Dafi na pařezy+po cestě byly cedulky s úkoly s DDM,který jsem se snažila vyřešit-stopa zvířete-a hádanka-čí to je,a další takový,no a u Nevojické vyhlídky tam z toho byla tajenka-tak aby jsme si tu trasu daly znovu a já si tentokrát zapisovala body:D
no nic-ženská logika je,když já na konci úkolů sprdnu Martina,že si to měl zapisovat a pamatovat,a že se mnou nechtěl soputěžit:D:D:D
no pejsci byly utahaní,tak si pospali a odpo se šlo kousek k lípě,kde měli trošku hraní a šlo se dom
já se teda večer bavila s fotkama do desíti do noci-to byl fakt zážitek:D
dnes ranní-od 5 od rána do dvou-vybalování+kasa-hodně vybalování
tak mě bolí záda-ale nebyla jsem moc na kase-tak hlava si odpočla
no pak nákup,ve tři doma
do batohu se mi vylila termoska-nevím proč…
takže super,šla jsem ze psama-slunko,trochu bláta-tak k hájence a zpět+trochu cvičení-chůze u nohy a přivolání s odložení
PetraK-no nikdo ty pejsky tvoje nenutil běhat za aportíkama?
škoda,žes neviděla dnes Dafču,když jsem jí hodila aport z kopce-ROZEŠLA SE ZA NÍM STYLEM,ŽE JSEM PŘEMÝŠLELA,KDY PO CESTĚ USNE!!!!neusla,došla zamyšleně s aportemke mě táááák pomalu-že jsem pochopila,že dnes ji teda s aportem nevyběhám-jako kdyby někdy s aportem extra běhala….ale tak jindy aspon klusem to brala….
no nic-snaha aby tu dobu co jsou venku,se co nejvíc vyběhali je s Dafi fakt složitá…
ale tak ty to máš s vyběháním pejsků jednodušší:D
Černejčaj-bezva,že sis užila s Ferinkou,ty fotky,teda většina je u nás focena za humny-kousek nad náma,v lese nad náma+směr ty Uhřice,ale prostě všecko za barákem,krom těch prvních z Kuniček
vy tam máte jen pole?
Fifi-jo fousy má fest-bych mohla trošku zkrátit-rodič ju lituje,že se s tím blbě nají:D
Denny-krásný fotky,i vizitky-ta první ta temná-to je jakože není žádný světlo na konci tunelu-taková depresivní?!že?