Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
tak mám za sebou odpolední
a zítra volno
chyběly mě peníze-su nemohlo
ráno ze psama ve sněhu,chvílu-Dafi stejně utahaná po BK a Žeryk se holt musel přizpůsobit-nevýhoda dvou psů,když se dělí-včera třeba sem už byla slušně za 3dny nachozená i Dafi,a noemálně jak sem došla dom-tak jsem jen přehodila psa a zas ven-kdybych sedla,tak už se nedokopu…
pak pršelo a bláto,moc bláta
takže Martin mi dal přednášku,že když je tak hnusně,tak psům stačí zahrada-tak jsem mu řekla,že kdyby se jim to další den vynagradilo tak klído pído
aleee,no chvílu s něma odpo byl,ale Dafi že otrávená-oni bláto nesnáší
já s něma šla ted večer trochu po dědině
snad to zamrzne…
jinak mě trefí
musím spokojeně konstatovat,že mi na Blansko vyšlo hezky počasí
mrzlo+trochu sněhu,žádnej fučák,dobře bylo
Fifi-jo německá doga,chodí s ní holka co tam chodí za koněm do stáje k rybníčku
tak je to o hubu,když jde člověk ze psama do dědiny-k rybníčku a k ohradám,abu ju nepotkal,ta doga,teda dost štěká,tak je zdálky slyšet…
no tenkrát rafla kamošku s basendžim-prostě se jí bojím jak čert kříže…
Denyky-tak juchů,juchů,juchů-třikrát juchů
s tou nohou-mě zas bolí už delší dobu levá noha dole za palcem,sem myslela,že kuří oko,ale nevím,tak jako za prstama…tak zkusím tru masáž dle videa
Maya-no vycházka v lijáku:D
to já chodím aspon na chvilku,protože ten zmetek Žeryk před odpolední sem ho pustila čurat,zavřela za něma dveře a šla se převlíkat-Dafi mokrá +mokrý nohy-Žeryk celej suchej i tapky všecko-ten se nehl ode dveří!
no ještě,že je máti pouští
pouštěla jej i když sem byla pryč-akorát,neutírá,že na ni Žeryk vrčí
tak máme lino tak dobrý
tak v únoru bych měla mít i nějaký ranní trošku