Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
28.1.2021 v 10:27
#115072
PetraK
nejsem schopná si něco pořídit
stačej fusakle na boty 🙂
Jak František?
ráda bych napsala, že je to lepší, Bohužel naopak.