Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
25.1.2021 v 15:28
#114906
černej čaj
, zajimavy na druhou stranu je, ze i nizkoprijmovy skupiny na cigara a chlast maj vzdycky
souhlas. I v tý souvislosti, že děti nemají na obědy ale cígo musí bejt.
Maya
dvaapůllitru 😀 😀 chudák ten co tendle blábol napsal 😀 😀