Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

MirkaD

no,já se v ten čtvrtek,jak jsem měla den volna,tak jsem se trochu socializovala
takže jsem odpo jela do města ke kamošce Martinovi k narozkám koupit triko s dlouhýn+nátělník-kamoška má obchod-okýnko,a tatínkovi Martina trenky srandovní s pivama+dostane plechovky piva a nějaký sladkosti,no a šla jsem s ní dom
a pokecala trochu +jsem si půjčila 2 knížky
no ona má fenku bolonáčka,5letou,a vždycky když vidí psa,tak tu fenku dá do náruče a nese,a nějakrj chlápek ji řekl,že fenku má nechat na zemi,tak fenka si šla čichnout k čivavě a ta ji kousla do tváře…nic no
tak jsem kamočce vysvětlovala,že nosit psa v náruči není ono,ale pouštět bez rozmyslu ke psům taky ne
což mi dnes řekla máti,že to dělá s Maxem-Max vyjíždí po psech a máti to řeší tak,že psa do náruče,a on je pak prý v klidu
jinak chodí ven vždy s tcem,nikdy sama
takže každej vede jednoho psa…
nic,no
úak jsem dojela dom,uklidila,vzala psi po dědině ven a při té příležitosti pokecala s kamoškou-taky mají knírače-fenku bez PP,a předtím měli pepřačku,no a kamoška dělá v charitě,pravidelně je testují a měla covid a dost ,dost blbě jí bylo-silná bolest hlavy 10dní-prý hrůza+další věci…
no žádná prča…
no a já v pátek mezisměnu,před tím jsem teda šla chvílu ze psama+trochu pocvičit
a v práci moc zákazníků,děs,mě bolely ruka,záda-to mi náladu nezlepšovalo
a naproti mě borec ve frontě bez roušky-bez šály,nákrčníku,čehokoliv na xicht-což po včerejším rozhovoru s kamoškou na mě bylo jak hadr na býka-tak na něj slušně-že prosím at si nasadí roušku
a on-PROČ JAKO?
JÁ NA NĚJ-PROČ JAKO?
PROTOŽE JÁ JI MÁM DEST HODIN TŘEBA TAK VY MŮŽETE 10 MINUT V OBCHODĚ JI MÍT TAKY!
TO UŽ ZAČALI LIDI HUČET,ŽE SI JI MÁ NASADIT,A KDE JE OCHRANAKA,TAK JSEM ZAVOLALA OCHRANKUM,TAK HOCHA VYVEDLA…už mě ti lidi fakt serou…
,nic dojel pro mě Martin,já doma vyčesala pséky,vytřela-všude děsný bláto,a rodiče jim neztírají nohy,tak ale to nevadí,to po nich nokdo nehce,
no a dnes večer ještě chvillku na rychlo v bčkorách ze psama
+s něma byl chvilku odpo Martin,a dnes teda chvilku ve vichru ,blátě chvílu-Dafi málem odlítla,a na odpo mě vezl Martin
měla jsem nejhodnější zástupkyni+fajn kolegyni,i mezi směna dobrá-takže luxus směna,no zákazníků dost,několikrát si tam šla naše zlatá znuděná mládež pro chlast+jedn mladej borec bez roušky-vysvětloval ostraze,že si jde jen pro vodku!
tak at ho pustí bez roušky….
já sem vylítla,že bez roušky ho nepoobsloužím-a on-zasraný PENNY tak jsem mu slušně řekla,at k nám nechodí-tak mě posla do prdele!!!!
zařvala jsem na něj něco jako-cos to řekl fracku jedn?
a vylítla jsem na ostrahu,že policajty,a on šel za jeho kamošama,a po dobrým,že ten kluk neměl roušku,že by mu ji i půjčil,ale byl drzej…
a já sem vylítla,že si na mě žádnej 20litej fracek nebude otvírat hubu,že to bylo naposled…
pak ještě opilá holka,to už jsme ty policajty volali…
a zas je porouchaný auto-peníze za opravu….mě migne
do toho ty narozky…ještě,že mám zítra volno…