Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
21.1.2021 v 8:41
#114687
Brý tro,
respirátory, hmmm ať jdou do řitě!
Takže jsme zjistili, že látkové roušky jsou k hounu nebo co?!
MHD nejezdím, ale to teda asi nebudu smět nakoupit, no dobře no.
Já teda doufám, že Angela nezavře továrny, páč to jsme jako fabrika
teda část fabriky dost f p….i velebnosti.
PetraK
to pomalu rozsvěcí!
že jo, že jo!
Taky jsem si všmla v pindělí, že jsem venku v 16:30 a světlo!