Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Až vám přestanou odvážet popelnice, tak je to proto, že pravděpodobně vbrzku vybombarduju firmu Marius Pedersen. Tvl , co tam pracuje za hovado??? Objektivně musím říct, že první dva kontakty – dvě dámy, slušné a ochotné, byly cajk. Pak do toho vstoupil asi ministr popelář a ……………ano, bylo následně zle. Tak jsem mu sdělila, aby mi okamžitě řekl jméno a kontakt na svého nadřízeného. Jeho reakce, že on je tady nadřízený mě dostala a ujistila jsem ho, že pravděpodobně nebude ředitelem firmy a pokud mi okamžitě to jméno nevysolí má ještě větší problém, než má teď. No…….. tak vysolil a pravil, že budu muset volat do hradce!! 😀 😀 tak jsem mu mile sdělila, že si klidně zavolám na Sejšely a velmi ráda. No… tak uvidíme. Nadřízenej mi to nebéře, prej má jednání, tak se toho ujala ta první ochotná dáma a uvidíme, kterak to poběží dál, nicméně to hovado si to ještě vyslechne teda.
    Ha, než jsem dopsala, volal mi pan nadřízenej sám. Taaak jsme si popovídali. Tamten smeták drzej se bude divit.

Dennyky
    ehm nicméně to je tak použít a vyhodit,
    tak ale ……. to znáš tuhle variantu, ne? 😀

Těším se zítra na ranní procházečku.
    já se těšila na tu dnešní, protože jsem si šla pozdějš do práce a ta kráva se chovala totálně na zabití a pak to ešče domordoval Rumouš. Tak jeli oba domů a bylo po zábavě. Naaaas…li mě voba pěkně teda. Evidentně nebyli poslední 😀

Maya
    jedine si zezabavnit

si dovolím poznámku, že to- teda z mýho pohledu – není dobrá věc, že když cvičíš, máš se soustředit na to cvičení, na dech, na svaly, držení těla a hlavně páteře, aby to dávalo smysl a nekurvíla sis páteř a tělo a svaly. Páč aby to bylo opravdu efektivní a dávalo to smysl, musíš to dělat pořádně a když to tak máš dělat, tak se na to musíš soustředit – zkušenost z posilky a práce s trenérem.

Fifi
    Nasnehalo, to je bila krasa.

krása je, krááása, takovýho sněhuuuuu a je dostupnej pro šéécky a hlavně!! A hlavně pro přírodůůůů. A moc bych si pak přála, aby to odtávalo pěkně postupně, aby si to zem vzala.

Troldik si vcera tuze namohl nozicky
    pupítek malej – nemáš tu arnicu? že by mu ulevila.

MirkaD.
    a pak pro ně jel otec ještě jjednou*se museli objednat-což je od ních hezký,že sem

super, to je dobře. Tak prosím tě – teď, když je to akutka, tak si vezmi 3x denně pět kuliček. vždy je LÉPE 30 minut (deset je málo) před tím nic nejíst, nepít, já dělám ještě to, že si před tím hubu vypláchnu třeba převařenou vodou, ale to už je jen moje soukromá iniciativa) Je to proto, aby sliznice byly čistý. Na kuličky nesahat! Odměřit si do víčka počet kuliček tím, že šroubuješ tou tubičkou. NEPOLYKAT. nechat rozplynout. Taky můžeš ty kuličky nechat rozpustit v trošce převařený vody a pak to poválet v puse, jako sommelier víno. A pak tak 15-20 min. zase nic nepožívat.

• Odpověď byla upravena před 3 roky a 6 měsíci uživatelem PetraK.