Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
11.1.2021 v 14:58
#114134
Petrs01
no ja kdyz se prihlasim na ten flexi ucet, tak tam kolonku jidlo mam, ale je preskrtnuta a nefukncni, tak jsem si jako myslela, ze by to stacilo zprovoznit
ja bych taky radsi benefit ve forme penez na cokoliv
treba kdyz u nas jako benefit udelaj zabijacku, tak to hodne lidi oceni, ale ja teda ne 😀