Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
11.1.2021 v 12:02
#114098
Petrak
Uz me chteli vyhodit v rijnu. ja su prvni na musce a je uplne jedno, co budu delat.
V kazdym pripade mam proste posledni dobou pocitbze toho je vseho moc a ze kratsi uvazek by se mi fakt libil…