Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
8.1.2021 v 10:38
#114004
tak koukam, ze nemocni lidi s k ockovani budou muset jeste skaknout k doktorovi pro zpravu, takze pravdepodobnost, ze je budou ockovat nakazeny se zvysi, fakt parada
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kvuli-vakcine-bude-system-znat-vase-neduhy-poradnik-ale-neni-doreseny-136045#dop_ab_variant=0&dop_req_id=6R7JsHJzer5-202101080930&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz