Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

MirkaD

já se musela v poledne smát…
    došel mě balíček,od kamošky ze cvičáku,s Blanska,vídáme se tak jednou za rok,
    x let měla rotvíky,pak půjčovanou jezevčici
    no tak od té mě došel balíček a v něm Vánoční a jinak-sáčky na hovínka,piškoty pro psy,a troje pamlsky pro psy…:Dvelmi praktický dárek pro kynologa:D:D:D-jinak celá její rodina-rodiče+ségra s mužem měli virus-naštěstí dobrý-tuk,tuk
    ona s rodinou teda nic…
    mám dotaz-jsem se jí ptala,jestli si půjčuje nějakýho psa,a ona,že od kamošky
    která nám kdysi cvičila Duxe-od jeho 4 měsíců do jeho deseti měsíců-já v té době denně v práci s dojížděním 10hodin 14tiletýho Kima,půjčovanou Killynu přes půl města a půjčovanýho knírače,takže na štěně,co si moje mamka nechala,nebyl čas,ani chut-páneček byl tatka,a cvičila kamoška
    no tak od té kamošky si půjčuje krátkosrstou kolii,bere si ji na vycházky+výlety a celodenně na zahradu-vyhovuje to oběma
    nekritizuju,jen
    dokážu si představit že bych půjčovala psa na vycházky-v době kdy su v práci mě s něma chodí stejně Martin,dřív rodiče,občas tatka,
    ale představa,že půjčím psa na celý den,to teda ne
    ani do Blanska nejezdím bez psa
    dokážete si představit,že by jste takhle půjčovali psa/psy?opakuju,že kamošky nekritizuju-pomáhá to oběma-spokojený obě
    jen-já su prostě moc žárlivá a zívislá-závidím lidem,co to mají jinak….
    vBučovich líp a teplej než tu v dědině,bez syroviny…
    odpo jsem šla ven s Pavlou a basendžíkem-hezky ke křížku,dolů,lesem navrch,od lípy dolů a krom mega bláta,tak od lípy mlha jak čert brrrrr
    už nevylezu z domu a jdu odpočívat….
    -co se týká povelů
    u levé nohy mám k noze-a všichni mí psi umí chodit u levé nohy-jako i psi rodičů-psi rodičů,polohy,odložení za pochodu v leže,lehni na dálku všichni+taneční věci-kreoky,otočky,skákání,packy,obíhání noh,kolem čřela,
    z levé strany na obíhání-mám žek-jako kroužek-z právé okolo
    u levé nohy k noze,u pravé pravá
    pac/tap
    panáček je UP.domeček-mám jdi
    obíhání nohy-je noha-levá,pravá je pod
    a u silnice používám když jede auto-na bok-to znamená-že mají jít na bok-a jít u silnice,nemusí jít u nohy
    -když chci aby mě ujhli z cesty mají ustup-povely se jim nepletou
    ale odlišuju jména-nebo jinak-máme na dvoře 4 psy-tak jsem se nažila aby se každý pes jmenoval jinak a ne podobně-aby nebyla BETTY,KETTY,MAX,BAX-třeba
    takže jména mě vyšli,doma to bylo srandovní-kocour KID,pes KIM-tak to se pletlo..