Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
18.12.2020 v 15:57
#113107
cernej caj
nasla jsem toto, krome dohody je tam i nejaka jednorazova prace
https://www.fler.cz/magazin/jak-zaplatit-pomocnika-2733