Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

PetraK

Maya – jéé buchty, no to by byla ráááda, a takhle pěkně naservírovaný!! 😀

Petrs01 – jo letí to fakt šíleně, celejch pět let má, ale rozum tak na pět-měsíců 😀

černej čaj
    ajo takhle, já si neuměla představit, že si to sama nedokážeš udělat, takhle to je jasný. Tak ať někoho seženeš co nejdřív.

ezla.do.postele.a.natekl mi.jazyk, zacala sem.se dusit.a.musela.sem.si vzit prasek a hlidat at se moc nezachumlam:D
    no ty blááho!!!!!!!!!!!! to je teda něco! ešče, že máš takhle prášky s sebou!

Jee Fifiiii ty už budeš velká holka s vobčankou! a navíc cizí, páč tam máš cizí fotku 😀

Dennyky asi sezrali mlzi, plzi, hlavonozci a krevety. 😀

😀 😀

s mrazákem a objednávkou jsem na tom stejně, ale teda já jednak počítala s tím, že by měla bejt zima – není teda a pak, že to hodím do Domečku, ale tam jsem si uvědomila, že taky moc místa v mrazáčku nemám…….. tak nevim co s tím tetko 😀

Hele, zkouselas uz ten recept koulovatej se zelim?
    ne, úplně se mi to vykouřilo z makovice, uložila jsem ten recept vůbec?:D fazole ale taky dobrý.

Twe, slozita je ta psi dusicka pruhata
    no fakt je to troldík joudík teda, takhle to mít složitý, chudera nebohej. A kdyby to už před tím neslyšel, tak neřeknu, ale takhle? Si to furt vyšperkovává teda.

eh…….. právě mě někdo chytil za rameno 😮 😮 😮 tak jako lehce. SEm tu sama, tak nevim.